Kapitola I.

27. října 2006 v 14:24 | Nyuu |  Tsuki no Kaasu-Měsíční Kledba
No takže jsem se rozhodla a mám i povolení od Inuyashi/Alexe, tak tady je provní kapitolka.........
Tsuki no Kaasu - Měsíční Kletba
Kapitola I
"Nashi, dáš si k tý marmeládě i nějaký pečivo nebo to zase spořádáš samotný!?" vyjela na mladíka jeho sestra Neiko
Neiko Sakura je sedmnáctiletá dívka, která velice ráda a dobře cvičí bojová umění, její černé vlasy jí sahají až ke kolenům a pronikavě zelené velké oči jakoby ani nebyly lidské. O mladíkovi, sedícímu naproti Neiko se dá povědět téměř to samé, celým jménem Nashito Sakura je dvojče Neiko, ve všech ohledech se jí ohromě podobá, jen vlasy má krátké a rozházené na všechny strany.
"Ne nedám, mám hlad jenom na marmeládu" zaculil se na ní. V tu samou chvíli vešla do kuchyně starší paní, Marin Sakura, babička těch dvou povedených sourozenců, má je na starosti od chvíle co jim za velmi podezřelých okolností zemřeli před pěti lety oba rodiče, "Děti necháte pro jednou toho dohadování, alespoň jednou bychom se mohli nasnídat v klidu…..a Nashi okamžitě si k té marmeládě něco dej nebo budeš bez oběda…a uvidíme jak vystačíš jen s marmeládou" zlomyslně se na něj usmála.
Nashi se jen ušklíbl a vzal do ruky rohlík,"Spokojené?"
Po snídani vyrazili Nashi s Neiko jako obvykle do školy a jako obvykle šli velice pomalu, "Už aby bylo po škole, nemůžu se dočkat další hodiny cvičení s katanou" znuděně se podívala na Nashiho, ten jenom mlčky přikývl na souhlas. Dorazili do školy.
"Crrrrrrrrrrrrrrrr………" "Konečně konec poslední hodiny!" zvolala radostně Neiko, Nashi už měl věci sbalené a netrpělivě čekal na Neiko, ta se ještě loučila s kamarádkami Midori a Lili, "Tak se uvidíme v pondělí, zatím ahoj!" a běžela za Nashim a společně vyrazili na hodinu katany.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama