Listopad 2006

Tsuki no Kaasu-kapitola V

30. listopadu 2006 v 15:47 | Nyuu |  Tsuki no Kaasu-Měsíční Kledba
"Pudou po nás i vedne!? A já si chtěl jenom v klidu dodělat střední…." fňukl
Nashi. Venku se mezitím setmělo.
Neiko se nepřítomně zadívala před sebe "tak jestli jsou Temní, tak nebezpečný, jak říká babička, tak ta pomoc se nám asi bude hodit hodně brzo" a koukla smutně na Nashiho.
"Jenže sranda je, že nám babička toho o tom Gabrielovi neřekla zrovna moc a v Anglii nebude asi jedinej Gabriel" usmál se na ni a máchl katanou před sebou.
"Kdyby sme tak dokázali babičku ochránit….měla nám to říct dřív" smutně sklopila hlavu.
Nashi zaťal ruku v pěst "až se mi dostane do ruky ten kdo to má na svědomí…tak.." nestihl větu doříct…."tak co!?" ozvalo se zpoza vchodových dveří.
Oba se překvapeně podívali na dveře.
"No tak co!?" ozvalo se znovu.
Nashi šel pomalu ke dveřím a hlavou mu prolétla myšlenka, jestli je to sám vrah, tak má šanci to rychle skoncovat, pevněji sevřel katanu v ruce a jedním rychlým pohybem rozrazil dveře. Ani se pořádně nepodíval na osobu stojící ve dveřích a katanu ji zastavil těsně u krku "tak mu useknu hlavu, tak rychle že nestihne ani mrknout" dokončil Nashi konečně větu a zlostně se na protivníka podíval. Ke svému překvapení zjistil, že před nim stojí červenovlasý kluk s červenými středně dlouhými rovnými vlasy v culíku a pronikavě modrýma očima, přibližně v jeho věku a jen se provokativně usmívá.
"Přestaň se přiblble usmívat!" rozzuřil se Nashi a pomalu přejel nevítanému hostu po krku katanou a udělal mu na něm ne moc hluboký šrám. Zranění se chlapci okamžitě zahojilo a stále se jen usmíval.
Nashi na něj nevěřícně zamrkal "já si myslel hajzle, že patříš k těm…k těm…k těm srabům co se zmůžou jenom na vraždu starý bezmocný ženský! řval na něj už tak, že musela zasáhnout Neiko "nekřič tolik nebo přitáhneš pozornost sousedů" vstala Neiko, ale zůstala stát na schodech. Oba chlapci se na ni ohlédli.
"Budu si řvát jak se mi bude chtít" sykl Nashi a chytil chlapce za triko, aby mu neutekl.
"Nejsem hajzl, ale Mike Blacked a k žádným srabům nepatřim…patřim k bytostem mnohem vznešenějším a silnějším než jsou jen obyčejný lidi, jako ste vy dva" přelétl opovrhujícím pohledem nejprve Nashiho, ale když se zadíval na Neiko, slova mu uvízla v krku a už neřekl ani slovo, jen na ni nehnutě, skoro až omámeně zíral. Ona si ho také prohlížela svýma zelenýma velkýma očima "tak to se ještě uvidí" řekla sebevědomě.
Mike se po chvilce vzpamatoval, teď už mu moc do smíchu nebylo, v momentu Nashiho nepozornosti se mu vysmekl a stejně rychle jak se objevil i zmizel.
"Do prčic! Kam zmizel!?" rozkřičel se znova Nashi a vyběhl před dům aby ho zkusil zahlédnout.
"Nech ho být a poď dovnitř" vzala Neiko svou katanu do ruky a zamířila do kuchyně. Nashi poslechl a zavřel za sebou dveře s ohlušujícím prásknutím.
"Já ho najdu a až ho najdu…tak bude litovat, že sem ho našel!" supěl Nashi a následoval sestru do kuchyně.
"Udělám nám čaj a vše si v KLIDU promyslíme" začala připravovat čaj a Nashi si sedl ke stolu a zkoušel se uklidnit.
Mike se konečně o pár ulic dál zastavil a nemohl se vzpamatovat "no ták… takhle ti ta holka přece nemohla zamotat hlavu" mluvil sám k sobě polohlasně a vymýšlel omluvu, kterou přednese svému pánovi. Nic ho nenapadalo "kruci…ty dva už měli bejt mrtví, Sawada mě zabije" chytil se bezmocně za hlavu "co já teď budu dělat? Ta holka…nemůžu ji dostat z hlavy…" párkrát se zhluboka nadechnul a s nechutí se vydal směrem k letišti, kde na něj čekalo Sawadovo letadlo, aby ho odvezlo zpět do Anglie.
……………………………..
Mike dorazil do Sawadova sídla ještě před svítáním.
"Tak jak si dopadl" ptal se nejvyšší z Temných netrpělivě. Mike před ním klečel s hlavou skloněnou a velice opatrně ze sebe vydal: "Pane….je mi líto, ale nepovedlo se mi je najít, po smrti té babky se asi někam ukryli" sklopil hlavu ještě níž a rychle dodal "ale já je najdu co nejdřív a zkoncuju s vašimi problémy."
Sawada se na něj ne příliš potěšeně podíval a chvíli mlčel, snažil se Mikovi dostat do hlavy, ale nedařilo se mu to.
"Dobře, sice nemám radost, že se to ještě protáhne, ale dám ti tedy více času", řekl bělovlasý pohledný upír s klidem sobě vlastním a svýma rudýma očima teď hleděl Mikovi přímo do očí "a teď už můžeš jít, zítra se tam vracíš a skončíš to."
Mike se na Sawadu podíval s tak vděčným pohledem, že se musel Sawada usmát.
"Pane já vás nezklamu" vstal, kývl s úctou na Sawadu a odkráčel, jak rychle jen mohl.
Sorry že to tak trvalo do komentů napište jak se vám to líbí.....
s pozdravem vaše Nyuu

Hh tenhle díl byl fááákt dobrej.....

9. listopadu 2006 v 14:54
Růžoví(Kaoru) a Modrý(Hikaru).......
hh to mám jako pozadí monitoru.....vždicki se těch dvou leknu hh
hh to nej na konec.....

Kaoru!!!

9. listopadu 2006 v 14:41 | Nyuu |  Ouran

Kaoru!!!Hikaru!!!

8. listopadu 2006 v 23:08 | Nyuu |  Ouran
A to nejlepší nakones.... :)