Duben 2007

kapitola IX.

28. dubna 2007 v 21:07 | Nyuu |  Tsuki no Kaasu-Měsíční Kledba
"Zavolejte mi sem okamžitě Mika!" zařval mezitím co sluha letěl na zeď.
"Ano pane?" objevil se Mike ve dveřích jak nejrychleji mohl.
"Sbal se, letíš za Yorikou" seděl Sawada zas pohodlně v křesle.
Mike přikývl.
"A poslouchej mě Miku, nechci slyšet nic jiného, než, že je po nich.."
"Ano pane" uklonil se znova Mike pokorně s výrazem bitého psa.
"…A ještě něco…dávám vám na to jeden týden, ani o den víc nebo si to potom odskáčeš ty sám osobně" usmál se, protože viděl, že Mikovi ten úkol nedělá moc dobře.
"Měl by sis jít zabalit, vyrážíš hned jak se setmí" neztrácel Sawada škodolibý výraz ve tváři.
Mike se podíval na Sawadu s očima plnýma zlosti, ještě naposled se Sawadovi uklonil a zmizel z jeho dohledu.
Sawada zapnul svůj notebook a pustil se do své obvyklé činosti, což bylo studování starých svitků a pergamenů, ale i moderních věd.
…………………………………………
Nashi ležel na gauči a sledoval znuděně televizi. Neiko trénovala s katanou.
"Ááááách jóóóó….já se nudiiiiiimmm" vzdychal Nashi.
"Buď rád, že se nudíš, až přídou ty naše barevnovlasý problémy, nudit se stopro nebudeš…takže si tu nudu užívej."
"Ále stejněěěěě….to je hrůza, ani trénovat nemůžu" zkusil se rozmáchnout "aaaauuuu" a ležel dál jak mrtvola na gauči.
"Si pusť ňákej film ne?" najednou stála u gauče a máchla katanou, tak, že jí zastavila Nashimu těsně před očima.
"Ty si blbá néééé!?" vypadlo z Nashiho leknutím.
"Hehehe…promiň promiň sem neodolala…si tak v klidu ležel…hehe". Začal jí zvonit mobil.
"Jé ahoj Midori" zvedla telefon a šla telefonovat do svého pokoje.
Nashi zůstal ležet na gauči a napodoboval se zpitvořeným hlasem svou sestru "Jé ahoj Midori" šklebil se a zase se ukrutně nudil, teď koukal do stropu a začal ke svému překvapení myslet na dívku, která si z něj udělala fackovacího panáka.
Najednou si všiml pohybu za oknem. Zpozorněl.
Chvíli sledoval pohyb a pak se opatrně zvednul a nespouštěl oči z stínu za oknem. Mike právě přesvědčoval Yoriko, že jeho plán, jak se sourozenců zbavit je přeci jenom ten lepší a ani si nevšiml, že jde za oknem vidět. Nashi opatrně a potichu otevřel dveře a udělal krok přes práh.
"Nó, koukám, že na nás poslali toho pravýho" řekl Nashi klidně, ale věděl jaký efekt to bude mít na Mika. Ten sebou leknutím trhl a vyvalil oči na Nashiho "co-co ty tady děláš??? Máš bejt na gauči" vypravil ze sebe překvapeně.
"Jé, tak promiň, změna plánu, už tam nejsem" provokoval ho pořád Nashi a ani si nevšiml Yoriko, která se stačila schovat za roh, ani netušil, že Mikovi, tím, že nezůstal na gauči jeho brilantní plán opravdu zkazil.
Mike se vzpamatoval. V mžiku stál těsně před Nashim a než stačil Nashi cokoliv udělat nebo říct, ležel už na zemi pod Mikem, který ho nekompromisně přiškrcoval.
Neiko pořád telefonovala s Midori a jen tak náhodou se podívala z okna a málem omdlela, když viděla rudovlasého kluka jak jí škrtí bratra "hele Midori já už musim končit, promluvíme si jindy, tak zatím papa" rychle zavěsila, ani nečekala na Midorininu odpověď, popadla katanu a řítila se ze schodů.
Nashi už měl s nedostatkem kyslíku docela potíž. Pokoušel se vší silou bránit, jenže bolest ze zranění ho ochromovala a to, že byl Mike upír s nadlidskou silou tomu nijak nepřidávalo.
"Chtěl sem tě zabít rychle, ale dostal sem hlad, pardon" přibližoval svoje tesáky k Nashiho krku.
Přiřítila se Neiko "okamžitě ho pust!" křičela a máchajíc před sebou katanou se přibližovala k Mikeovi.
Konečně ze svého úkrytu vyšla Yorika "ale ale…přece pánům nebudeš kazit zábavu" máchla křídly a ve vteřině stála u Neiko.
"No to teda budu!" máchla po ní Neiko katanou, ale minula a Yorika jí vší silou odstrčila daleko od kluků.
"Co si to…?!?" nedořekla Neiko větu rozčilením a máchala po Yorice katanou, ale marně, ta uhýbala a rozpustile se smála, jako by to byla hra.
"Ty mě začínáš vážně docela dost rozčilovat!" máchala Neiko pořád katanou a rozčilením se soustředila pouze na Yoriko, takže na chudáka Nashiho zapomněla. Neiko se najednou zarazila a přemýšlela "jestli ji chci dostat, nesmim se nechat unést emocema a bezhlavě katanou máchat". Zadívala se soustředěně na Yoriku a přikývla ji na znamení, že může útočit. Yorika se usmála a vrhla se po ní. Obě to začali brát smrtelně vážně. Yorika obdržela několik zásahů a krvácela z paže, nohy a taky boku. Neiko na tom byla o něco lépe, krvácela pouze z tváře a paže.
Nashi sebral všechnu svou zbívající sílu a vysípal ze sebe "zastav jí".
"Proč bych měl? Yori s ní udělá krátkej proces" zasmál se Mike.
"Myslel sem zastav Nei" sípal dál Nashi. Po těch slovech mu Mike překvapeně pustil krk "co!?"
Nashi se uvolněně nadechl a odkašlal.
"Jestli Neiko nezastavíš, tak jí zabije" naléhal na něj.
Mike se znova podíval na holky a zjistil, že na tom Yorika opravdu není už zrovna nejlíp. Daroval Nashimu ještě jeden nechápavý pohled, ale na nic nečekal a vrhnul se k nim aby je zastavil. Bohužel si vybral tu nejnevhodnější chvíli a zásah katanou, kterému by se Yorika stejně stačila vyhnout, schytal do ramene. Stříbrná katana mu způsobila takovou bolest, že jen bolestí zařval a zhroutil se bezvládně na zem. Obě holky se překvapeně zarazily a sledovali Mikea hroutícího se k zemi. Nashi se pomalu bolestivě zvedal.
Mikeovo křik přilákal pozornost sousedů a v okolí se začali rozsvěcovat světla.
Neiko koukla na Yoriku "musíme ho dostat dovnitř" začala Mikea zvedat za ruku. Yorika se rozhlédla, a když viděla, že vzbudili nevítanou pozornost, přikývla a zvedla Mikea za druhou ruku. Táhly ho dovnitř a Nashi se belhal za nimi. Mikea položili na gauč a Nashi se svalil vyčerpaně do křesla. Všichni sledovali nehybně ležícího Mikea.
"Je živej? Vypadá jak mrtvola." zaptal se najednou po chvilce mlčení Nashi.
Obě dívky se na něj podívali.
"Jak to myslíš, jestli je živej? Je upír." nevěřícně odpověděla Yorika, div si neklepala na hlavu jestli je Nashi normální. Když viděl Nashi, jaký pohled mu Yorika darovala, urazil se a bolest nebolest zvedl se a uraženě kráčel ke schodišti.

Podzimní dráček....

25. dubna 2007 v 21:00 | Nyuu |  Draci, víly, efové.......atd.
hh se to moc nehodí když je jaro....


Tadáá

23. dubna 2007 v 13:13 | Nyuu |  Vzkazy!!!
Hááá konečně se mi povedl vzhled blogu!Mě se strašně líbí....kdyžtak námitky pište do komentů..
P.S.: sorry že sem dloooouho nic nepřidávala