Srpen 2012

Ono to žije..!!

13. srpna 2012 v 23:25 | Nyuu |  Vzkazy!!!
No, neočekávené se stalo skutečností.
Ano, píšu na tento blog skoro po 3 letech s údivem, že ho zřejmě ještě někdo navštěvuje. Sem-tam.
Za ty 3 roky se toho dost změnilo, vlastně asi tak úplně všechno. Například já. Ne, že bych nad anime nějak zlomila hůl, jen už sem žádný minimálně dva roky neviděla. Takže vlastně ano, hůl jsem zlomila. Jak sem se koukala v nějakém článku níže tak sem psala, že jsem se dala na fantasy.
Ano, fantasy je mojí láskou stále - draci, upíři, vlkodlaci, čarodějové, andělé, démoni a zbytek těhle existencí. Koukám na Game of Thrones třeba například. Taky docela chodím do kina (Avengers, Sněhurka a lovec, aj.) no.. a hlavně.. hraju World of Warcraft. Ano, tohle mmorpg se stalo náplní mojich dnů poslední roky.
S Verčou (mimochodem která byla moje kamarádka už když sem sem něco přidávala a docela aktivně :D) sme nejlepší kamarádky stále. A to k nám ještě pár lidí přibylo. No, přes WoW jsme poznali mnoho lidí avšak elita z elity se stala našimi spojenci! No.. a tak už sme půl roku skoro nerozlučná parta. (K našemu překvapení bydlí doopravdy jen kousíček od nás.)
Takže za necelé dva týdny jedem na chatu přes půlku republiky. Bude nás tam 7 a to já jsem se svejma skoro 17 rokama nejmladší. Ano, stali se z nás zkažený, úchylný a nicnedělající existence, které světu nemají nabídnout nic než svoje k dokonalosti dovedené znalosti o pc hrách, nejpohodlěnším několikahodinovém sezení a vztazích. Jo a vlastně taky sme lehce změnili hudební vkus ;) (AC/DC, Iron Maiden, Nightwish, ... :-P)
Jde to s námi z kopce a jediný co nám na tom vadí je to, že to nezačlo dřív. :D
Ps.: hraju dokonce na kytaru, síla co? Kdo by to do mě po přečtení člínků na tomhle něčem řekl.